• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-13814-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان:

خاطرات معلمان پیشکسوت زنجانی «یادگار ماندگار» می‌شود


رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: کتاب «یادگار ماندگار» که شامل خاطرات معلمان پیشکسوت است، به رشته تحریر درمی‌آید.


رهبر طوماری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، پاسداشت مقام و جایگاه بازنشستگان و پیشکسوتان فرهنگی استان را یکی از ضرورت‌های مهم جامعه امروز دانست و اظهار کرد: خاطرات ماندگار بازنشستگان آموزش و پرورش در قالب کتابی با عنوان «یادگار ماندگار» گردآوری و   چاپ می‌شود.


این مسئول ادامه داد: بازنشستگان فرهنگی استان اندوخته‌ای از تجارب و مهارت‌های ارزشمند در عرصه تعلیم و تربیت دارند که این تجارب گران‌بها بایستی در اختیار دانشجومعلمان و معلمان جوان قرار گیرد تا از این تجارب بهره برده و در تربیت نسل جدید مورد استفاده قرار گیرد.


وی، تکریم پیشکسوتان فرهنگی را وظیفه تک‌تک افراد جامعه دانست و افزود: همه جامعه از دستان پر مهر معلمان و آموزه‌های آنان بهره‌مند شده‌اند و مهارت در هر تخصص و زمینه‌ای که باشد، مرهون زحمات معلمانی است که این توانایی را سال‌ها قبل در اختیار ما قرار داده‌اند.


طوماری، نحوه گردآوری تجارب بازنشستگان را از طریق فضای مجازی اعلام کرد و گفت: از طریق آدرس مجازی اعلام شده به کانون بازنشستگان فرهنگی، پیشکسوتان فرهنگی استان می‌توانند خاطرات ارزشمند، عکس‌های به یادماندنی و تجارب خود را به روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان ارسال کنند تا بعد از انتشار در کانال فضای مجازی اعلام شده، منتخب این تجارب و خاطرات در قالب کتابی تدوین و چاپ شود.


رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید بر ضرورت استفاده از نظرات مشورتی و هم‌فکری بازنشستگان در مسائل مختلف آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: با تشکیل حلقه‌های مشورتی از بازنشستگان فرهنگی استان، می‌توانیم در حوزه‌های مختلف آموزشی و پرورشی از تجارب و مهارت‌های این پیشکسوتان بهره لازم را ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: