• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-14014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

جذب بیش از 5000 خانواده جدید نیازمند؛

چالش‌های اقتصادی و افزایش مراجعان به کمیته امداد


مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان، از شناسایی و جذب بیش از 5000 خانواده جدید نیازمند در استان خبر داد.


هدایت صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به منظور کمک به رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی اقشار کم‌برخوردار، 5232 خانواده نیازمند در استان شناسایی شدند و از محل تبصره 14، تحت حمایت کمیته‌امداد قرار گرفتند.


این مسئول ادامه داد: در حال حاضر هیچ مددجوی نیازمند پشت نوبتی در استان وجود ندارد و با توجه به مشکلات اقتصادی، با حمایت‌های خوبی که از سوی دولت و مجلس صورت گرفته است، تلاش می‌شود تا خدمات مختلف به افراد نیازمند تحت حمایت ارائه شود.


وی با تاکید بر این‌که راهبرد اصلی این نهاد، توانمندسازی جامعه هدف با محوریت اشتغال است، افزود: با همین رویکرد، از ابتدای امسال تا کنون 1345 فرصت شغلی جدید با اعتباری نزدیک به 21 میلیارد تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته‌ امداد استان زنجان ایجاد شده است.


مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان تصریح کرد: با توجه به حمایت‌های خوبی که از افراد نیازمند پشت نوبتی و واجدان شرایط صورت گرفته است، پرونده‌های حمایتی به جریان افتاده و در حال حاضر، هیچ مددجوی نیازمند پشت نوبتی در استان وجود ندارد.


وی خاطرنشان کرد: 25 هزار و 163 خانوار با جمعیتی بالغ بر 47 هزار و 736 نفر در قالب کمک‌معیشت بگیر، تحت حمایت کمیته‌امداد قرار دارند و طی ماه‌های اخیر، 5232 خانواده از محل تبصره 14 تحت حمایت کمیته‌امداد استان قرار گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: