• چهارشنبه ۲۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-1188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

بانوی ملی‌پوش زنجانی:

استعداد هست، پول نیست


بانوی ملی‌پوش زنجانی گفت: خوشبختانه استان زنجان از ظرفیت و استعداد قابل‌ توجهی در جذب ورزشکاران در رشته تیراندازی با کمان دارد که نیازمند تبلیغات مناسب و حامی مالی است.


پریسا براتچی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: استان زنجان از استعداد بسیار بالایی برای جذب ورزشکار در رشته تیراندازی با کمان در بخش بانوان دارد.


وی افزود: در حال حاضر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان فعالیت بسیار خوبی در این رشته ورزشی دارد، به‌ طوری‌ که با توجه به حضورم در اردوهای مختلف تیم‌ملی هیئت تیراندازی با کمان زنجان را فعال‌ترین هیئت ورزشی در کشور می‌دانم.


براتچی تصریح کرد: زمانی‌که هیئت در عرصه جذب ورزشکار فعال و جدی باشد مربیان مجرب نیز جهت آموزش در تیم حضور خواهند داشت، تنها ضعفی که هیئت تیراندازی با کمان زنجان با آن مواجه است، نبود تبلیغات مناسب و پررنگ در خصوص این رشته ورزشی جهت جذب ورزشکار است.


این بانوی ملی‌پوش زنجانی در ادامه یادآور شد: ذهنیتی که درباره رشته تیراندازی با کمان در جامعه وجود دارد، موجب شده تا این رشته ورزشی جزو رشته‌های مفرح و پر هزینه قلمداد شود، این در حالی‌ است که هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان امکانات اولیه را در اختیار ورزشکار قرار می‌دهد و در ادامه فرد اگر خواست در سطح حرفه‌ای فعالیت کند باید هزینه‌های جانبی و اصلی را خود پرداخت کند.


وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان ورزشکاران خوبی را در بخش بانوان در اختیار خود دارد که در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور نفرات بیشتری از استان زنجان در اردوهای تیم‌ملی خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: