• چهارشنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-3014-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

امروز کشور درگیر جنگ اراده‌ها شده‌ است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امروز کشور درگیر جنگ اراده‌ها شده‌ است که نمونه این جنگ در تاریخ اسلام، ۲۵ سال امام علی (ع) را خانه‌نشین کرد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در نشست طلایه‌داران فاطمی در بین خطبای شاخص استان زنجان، اظهار‌ کرد: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی سال مهمی برای کشور محسوب می‌شود؛ چراکه دشمن با همه قوا در برابر نظام اسلامی صف‌آرایی کرده‌ است.


وی افزود: نظام اسلامی طعم تلخ شکست را به جبهه استکبار می‌چشاند، زیرا ملت ایران همواره در جنگ نظامی سربلند بیرون آمده است، دشمن وقتی خود را در برابر ایران در جنگ نظامی شکست خورده دید، وارد فاز جنگ روانی شده اما امروز کشور درگیر جنگ اراده‌ها است که نمونه این جنگ در تاریخ اسلام، ۲۵ سال امام علی (ع) را خانه‌نشین کرد.


این مسئول تصریح کرد: کشور امروز نیاز مبرم به نظام محاسباتی بر اساس اصول اسلامی دارد که این نظام محاسباتی انقلاب اسلامی باید بر اساس اصول فکری ولایت‌فقیه، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باشد.


وی یادآور شد: دشمن قصد دارد نظام اندیشه مردم، مسئولان و قشرهای مختلف جامعه را به هم بریزد که ما باید در شبکه تبلیغی جامعه را به سمت اصول فکری درست هدایت کنیم.


صفی‌یاری گفت: امروز داعش ریشه‌کن شده‌ است اما تفکر داعشی همچنان وجود دارد که باید مراقب هجمه‌های دشمنان در این عرصه بود.


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر نظریه ولایت‌فقیه است در این چهل سال هر کجا ضربه خوردیم، به دلیل دوری از نگاه ولایت‌فقیه بوده و باید بر تقویت نقش و جایگاه آن در جامعه توجه داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: