• چهارشنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-1191-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

طی 9 ماهه امسال نسبت به سال گذشته؛

مردم سلطانیه 6 درصد آب را کمتر مصرف کردند


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: مصرف آب شهروندان سلطانیه‌ای طی 9 ماهه امسال با بیش از 475 هزار مترمکعب مصرف نسبت به پارسال بیش از 6 درصد کاهش مصرف داشته است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علیرضا جزءقاسمی اظهار کرد: امسال اقدامات گسترده‌ای برای مدیریت و کاهش مصرف در شهر سلطانیه به‌عمل آمده که اصلاح انشعابات فرسوده، اصلاح شبکه توزیع و تبدیل انشعابات غیرمجاز به مجاز، از جمله این اقدامات بوده است.

 

وی افزود: توسعه شبکه توزیع آب در شهر سلطانیه و آب‌رسانی به دو شهرک با اجرای بیش از یک کیلومتر شبکه توزیع به صورت مشارکتی، از دیگر اقدامات شرکت آب و فاضلاب در شهر سلطانیه بوده است.

 

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: مجموع اصلاح و توسعه شبکه در شهر سلطانیه نسبت به سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته و از 106 متر در سال گذشته به 1900 متر در سال‌جاری رسیده است.

 

جزءقاسمی یادآور شد: 133 رشته انشعاب در 9 ماهه امسال به مشترکین سلطانیه‌ای واگذار شده است که بر این اساس تعداد مشترکین شرکت آب و فاضلاب در این شهر با 4.33 درصد افزایش به بیش از 3000 فقره رسید.

 

این مسئول گفت: امسال 74 دستگاه کنتور معیوب نیز در شهر سلطانیه تعویض شده است و هم‌اکنون هیچ کنتور خرابی در این شهر وجود ندارد که از این لحاظ شهر سلطانیه تنها شهر تحت پوشش آبفای استان است که هیچ‌گونه کنتور خرابی در آن وجود ندارد.

 

جزءقاسمی خاطرنشان کرد: میزان تولید آب در شهر سلطانیه طی سال‌جاری بیش از 664 هزار مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 5.95 درصد کاهش داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: