• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-2191-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

/وقتی سرعت تحقق وعده‌ها کندتر می‌شود/

مردم سلطانیه کماکان چشم‌انتظار احیای ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ


فرماندار سلطانیه گفت: احیای ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ یکی از خواسته‌های مهم و به‌حق مردم این شهرستان است که احیای این ایستگاه می‌تواند نقش به‌سزایی در راستای اعتلای اهداف این شهرستان داشته باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسین رحمانی‌هزاررود در حاشیه بازدید از ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ، اظهار کرد: موقعیت ترانزیتی و سوق‌الجیشی شهرستان سلطانیه، حساسیت و جایگاهی خاص به این شهرستان بخشیده‌ است.

 

وی افزود: متولیان راه‌آهن شمال‌غرب کشور باید با در نظر گرفتن موقعیت شهرستان سلطانیه که در مرکز استان واقع شده، می‌تواند شهرستان معین برای شهرستان‌های مهم و نیز مرکز استان باشد، در نتیجه باید اقدام ویژه‌ای در جهت راه‌اندازی مجدد ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ داشته باشند.

 

رحمانی‌هزاررود تصریح کرد: احیای ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ یکی از خواسته‌های مهم و به‌حق مردم شهرستان سلطانیه است که می‌تواند دارای ثمرات بسیاری برای مردم سایر شهرستان‌ها، از جمله خدابنده داشته باشد.

 

فرماندار شهرستان سلطانیه یادآور شد: ضروری است مسئولان همکاری و تعامل لازم را در امر راه‌اندازی مجدد ایستگاه راه‌آهن قره‌بلاغ داشته باشند؛ چرا که احیای این ایستگاه نقش به‌سزایی در راستای اعتلای اهداف این شهرستان خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: