• یکشنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-487-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان تاکید کرد:

ضرورت استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی استان


استاندار زنجان بر ضرورت هم‌افزایی میان همه دستگاه‌های متولی حوزه اجتماعی و فرهنگی در استان تاکید کرد و گفت: هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط برای ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی و نیز منطبق شدن با واقعیات در برنامه‌ریزی‌ها ضروری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فتح‌الله حقیقی در شورای فرهنگ عمومی استان، با اشاره به آمارهای ارائه شده از وضعیت استان در شاخص‌های فرهنگی، اظهار کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید دستاوردهای نظام و توانمندی‌های کشور در حوزه‌های مختلف به مردم به‌ویژه به نسل جوان بازگو شود.

 

استاندار زنجان بر ضرورت هم‌افزایی میان همه دستگاه‌های متولی حوزه اجتماعی و فرهنگی در استان تاکید کرد و گفت: هم‌افزایی دستگاه‌های مرتبط برای ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی و نیز منطبق شدن با واقعیات در برنامه‌ریزی‌ها ضروری است.

 

وی ادامه داد: جوانان کشور باید نسبت به قرارگیری در جمع هم‌نوعان خود، از زندگی در محیط اجتماعی و نسبت به مدیران که خانواده خود را نیز شامل می‌شود احساس اشتیاق، نشاط و امید داشته باشند و برای فعالیت در جامعه آماده شوند.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان، بر ضرورت برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت در راستای توسعه استان و به‌ویژه بهبود شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی در زنجان تاکید کرد و گفت: باید با هم‌افزایی ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با تدوین برنامه عملیاتی برای توسعه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان تلاش شود و در برخی از آسیب‌های اجتماعی استان که به عنوان پایلوت کشوری جهت اجرای طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی معرفی کرده‌ایم تمهیدات لازم صورت گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: با جمع‌آوری و رصد همه اطلاعات فرهنگی و اجتماعی استان زنجان و تشکیل گروه کارشناسی و متخصص در این حوزه، ضمن تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در شورای فرهنگ عمومی، باید نسبت به بهبود شاخص‌ها و آیتم‌های فرهنگی زنجان اقدام جدی صورت گیرد.

 

استاندار زنجان، حذف موازی‌کاری‌ها در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و استفاده از توانمندی‌های هنرمندان بومی استان را خواستار شد و تصریح کرد: باید ضمن استفاده از توان و ظرفیت هنرمندان استان نسبت به ساماندهی مسائل فرهنگی و اجتماعی با مشارکت و حضور مردم اقدام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: