• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-2184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/واحدهای کارگاهی منتظر باشند/

سایت‌های کارگاهی جدید در راه است


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: در شهرک‌های صنعتی اشراق و نوآوران سایت جدید کارگاهی طراحی شده و واگذار می‌شود.

 

ایرج احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: همزمان با چهلمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی واگذاری زمین جهت احداث واحدهای کارگاهی در شهرک‌های صنعتی اشراق و نوآوران زنجان آغاز می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: در شهرک صنعتی اشراق زنجان، تعداد 68 قطعه زمین در متراژهای 360 مترمربع جهت احداث واحدهای کارگاهی در زمینه فعالیت صنایع‌دستی مس و چاقوی زنجان و سایر فعالیت‌های مربوط به صنایع فلزی طراحی و پیش‌بینی شده است.

 

وی افزود: همچنین در شهرک صنعتی نوآوران نیز تعداد 104 قطعه زمین در متراژهای 360 و 270 مترمربع جهت ایجاد واحدهای کارگاهی که در زمینه‌های بهداشتی و آرایشی، غذایی، فلزی و شیمیایی فعالیت می‌کنند، پیش‌بینی شده است.

 

احمدی با اشاره به اینکه استقبال از واحدهای کارگاهی کوچک در استان قابل توجه است، تصریح کرد: درخواست‌های بسیاری برای واگذاری زمین جهت ایجاد واحدهای کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان وجود داشت، بنابراین با بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان این شرکت به این نتیجه رسیدیم که در شهرک‌های صنعتی اشراق و نوآوران سایت جدید کارگاهی طراحی کنیم.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، با اشاره به موقعیت مطلوب این زمین‌ها، خاطرنشان کرد: شرایط واگذاری این زمین‌ها نیز ویژه و واگذاری آن‌ها به صورت نقد و اقساط است و اشتغال‌زایی در بنگاه‌های خرد و کوچک نیاز به سرمایه‌گذاری کمتری دارد و زودتر به نتیجه می‌رسد و ایجاد واحدهای کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان نیز در راستای رسیدن به این هدف است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: