• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-3891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

پرداخت بهای گاز بیشتر در خرم‌دره؛

گلایه خرم‌دره‌ای‌ها از اقلیمی به نام 2


امام جمعه خرم‌دره گفت: قرارگیری در اقلیم 2 گاز و پرداخت گازبهای بیشتر از گلایه‌های مردم خرم‌دره است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در دیدار با اعضای شورای اداری شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه به علت ظلم حاکمان، سلسله‌های مختلف یکی پس از دیگری در کشورمان منقرض شدند، افزود: نابودی ظالمان از وعده‌های خداوند است.

 

وی با تاکید بر اینکه قطار پیشرفت انقلاب با سرعت هر چه تمام‌تر در حال حرکت است، تصریح کرد: تلاش برای تداوم پیشرفت‌های انقلاب و تبیین دستاوردهای آن از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

 

حسینی با بیان اینکه در ظاهر برخی از کشورها همه چیز را به دست آورده‌اند، عنوان کرد: کشورهایی هم در جهان و منطقه ما وجود دارند که عزت و شرف خود را قربانی رسیدن به پیشرفت‌های ظاهری کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه رسیدن انسان به عزت و کرامت از اهداف خلقت انسان است، بیان کرد: دست‌یابی به کرامت یکی از ثمرات انقلاب در کشور است.

 

حسینی با اشاره به حمایت کشورمان از مستضعفان جهان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از پیروری بر قلوب جهانیان حاکمیت دارد.

 

امام جمعه خرم‌دره با بیان اینکه کسانی که قبل و بعد از انقلاب را درک کرده‌اند به خوبی به تفاوت‌های دیروز و امروز کشور واقف هستند، ادامه داد: دستاوردهای انقلاب به هیچ وجه قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

 

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات به سبک زندگی ما باز می‌گردد، افزود: متاسفانه بخشی از جامعه در حال حرکت در مسیر تجمل‌گرایی است.

 

امام جمعه خرم‌دره با بیان اینکه اگر مسئولان ما تجمل‌گرا باشند ضد تبلیغ برای اسلام است، گفت: همه مسئولان باید آبروی نظام باشند و کاری نکنند که انقلاب آسیب ببیند.

 

وی با اشاره به گلایه مردم خرم‌دره از قرارگیری در اقلیم ۲ گاز، عنوان کرد: مردم شهرستان خرم‌دره با فاصله ۵ کیلومتری از ابهر در اقلیم دو گاز قرار گرفته و بهای گاز بیشتری می‌پردازند که این امر گلایه مردم را به دنبال داشته است، لذا مسئولان مرتبط باید اهتمام جدی‌تری برای حل این مشکل داشته باشند.

 

حسینی با تاکید بر اینکه اتحاد و همدلی و نظارت‌ها باید بیشتر باشد، خاطرنشان کرد: با اتحاد و همدلی این روزهای سخت را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: