• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-4291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان ابهر:

گذر از بحران‌ها بدون تکیه به ملت امکان‌پذیر نیست


فرماندار شهرستان ابهر گفت: گذر از بحران‌ها بدون تکیه به ملت امکان‌پذیر نیست.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی حیدری در جمع دانش‌آموزان ابهر با بیان اینکه بعد از وقوع انقلاب اسلامی در کشورمان، دشمنان به انواع توطئه‌ها روی آوردند، عنوان کرد: ترور شخصیت‌های تاثیرگذار و جنگ تحمیلی از نمونه این توطئه‌ها است که با تکیه بر نیروی ملت، همه این توطئه‌ها نقش بر آب شد.


وی با اشاره به اینکه با کمک مردم اتفاقات خوبی در کشور رقم خورده است، یادآور شد: با تداوم همکاری و همدلی‌ها، کشور قطعا به جایگاه‌های بسیار بالایی در جهان دست خواهد یافت.


این مسئول با بیان اینکه در ابتدای انقلاب باسوادی افراد ۶ تا ۴۹ سال حدود ۴۸ درصد بود، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ۸۸.۲ درصد باسواد در این رده سنی داریم.


وی با اشاره به اینکه از رده سنی ۱۰ تا ۴۹ سال ۵۰ درصد جامعه باسواد بودند، ادامه داد: تا پایان سال ۹۶ این رقم به بیش از ۹۵ درصد رسیده که از شاخص‌های خوب کشور است.


حیدری با بیان اینکه ما قبل از انقلاب 4 درصد دانشجو داشتیم، بیان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۴۸درصد دانشجو در کشور داریم.


این مسئول با بیان اینکه در بین ۱۰ کشور منتخب شاخص‌های آموزش عالی ایران دارای رتبه هشتم جهان است، افزود: به جهت اسناد علمی نیز از رتبه ۵۲ به رتبه ۱۵ دست یافته‌ایم که آمار بسیار خوبی است.


وی با اشاره به اینکه به جهت کیفی نیز دانشمندان خوبی تقدیم انقلاب شده است، تصریح کرد: با پشتکار مردم و همت مسئولان در همه حوزه‌ها توانسته‌ایم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: