• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-4891-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

افتتاح سه پروژه شاخص به مناسبت دهه‌فجر در سلطانیه


فرماندار سلطانیه گفت: به مناسبت دهه‌فجر سه پروژه شاخص با حضور استاندار زنجان در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

 

حسین رحمانی‌هزاررود در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پروژه‌هایی در بخش‌های عمرانی، خدماتی، کشاورزی و فرهنگی در شهرستان سلطانیه در طول دهه‌فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی به پروژه‌های شاخص جهت افتتاح و کلنگ‌زنی در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و افزود: افتتاح طرح توسعه سیگار فیلتردار کارخانه جی‌تی‌آی با اعتبار 700 میلیارد تومان، افتتاح شرکت تولیدی مرغک با اعتبار 38 میلیارد تومان و کلنگ‌زنی مجتمع خدمات رفاهی واقع در جاده سلطانیه - قیدار با اعتبار 15 میلیارد تومان، از جمله پروژه‌های شاخص این شهرستان جهت افتتاح در دهه‌فجر خواهد بود.

 

رحمانی‌هزاررود تصریح کرد: سه پروژه شاخص شهرستان سلطانیه روز چهارشنبه با حضور استاندار زنجان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود. مجموع پروژه‌های شهرستان سلطانیه در دهه‌فجر امسال 62 پروژه است که از این رقم 32 پروژه در بخش افتتاح، 27 پروژه در بخش بهره‌برداری و 3 پروژه در بخش کلنگ‌زنی است.

 

وی در ادامه به درصد و بخش‌های پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها در بخش افتتاح 52 درصد، در بخش بهره‌برداری 44 درصد و در بخش کلنگ‌زنی 4 درصد را به خود اختصاص داده‌ که شامل 24 پروژه در بخش عمرانی، 19 پروژه در بخش کشاورزی، یک پروژه در بخش صنعتی و 18 پروژه در بخش خدماتی و 100 برنامه در بخش فرهنگی، هنری و اجتماعی است.

 

رحمانی‌هزاررود خاطرنشان کرد: تعداد 62 پروژه در شهرستان سلطانیه در دهه‌فجر امسال با صرف اعتباری بیش از 755 میلیارد تومان، افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: