• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-13514-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

/نمایشگاه شکوه چهل‌ سالگی/

تعیین اعتبار 8 میلیاردی برای توسعه فناوری در شهرداری زنجان


معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری زنجان گفت: در بودجه سال آینده نزدیک به ۸ میلیارد ریال برای توسعه بحث‌های فناوری و استفاده از نرم‌افزارهای جدید پیش‌بینی شده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سعید ادیبان با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه شکوه چهل سالگی با بیان اینکه علی‌رغم تحریم و توطئه‌های دشمنان، دستاوردهای بزرگی به برکت انقلاب نصیب مردم ایران شده است، اظهار کرد: مردم ایران نشان دادند مرد روزهای سخت هستند.

 

وی با بیان اینکه در بخش عمران شهری شاهد تغییرات فراوانی در شهر زنجان بودیم، ادامه داد: وسعت شهر با زمان قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست. همچنین جمعیت شهر زنجان از ۱۱۵ هزار نفر به ۴۵۰ هزار نفر رسیده است.

 

ادیبان با اشاره به اینکه هر شهری که توسعه پیدا می‌کند نیازمند خدمات بیشتری  است، بیان کرد: رضایت‌مندی مردم در حوزه شهری به نسبت قبل از انقلاب افزایش یافته است.

 

این مسئول با اشاره به اینکه در ایجاد خیابان‌ها معابر و بزرگراه‌ها و پل‌های ارتباطی اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: در حال حاضر با توسعه فصای سبز، سرانه فصای سبز هر زنجانی به 14.5 مترمربع برای هر شهروند رسیده است که قبل از انقلاب این رقم سه الی ۴ مترمربع بود.

 

وی با بیان اینکه کشتارگاه استان قبل از انقلاب، سنتی بود، ادامه داد: در حال حاضر با ورود بخش خصوصی، شاهد ارائه خدمت کشتارگاه به صورت کاملا صنعتی هستیم.

 

ادیبان با اشاره به اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آغاز نمادین ایجاد ۵۲ کیلومتر فیبرنوری توسط سازمان فاوا شهرداری زنجان در دست انجام است، گفت: با این اقدام، فیبرنوری در کل سطح شهر به‌عنوان یک زیرساخت برای ایجاد شهری هوشمند اجرا خواهد شد که امیدواریم همه تقاطع سطح شهر با استفاده از این زیرساخت‌ها به تقاطع‌های هوشمند تبدیل شود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده نزدیک به ۸ میلیارد ریال برای توسعه بحث‌های فناوری و استفاده از نرم‌افزارهای جدید پیش‌بینی شده است.

 

به گزارش ایسنا، نمایشگاه شکوه چهل سالگی از 12 بهمن‌ماه آغاز شده و تا 16 ماه‌جاری ادامه داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: