• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-15814-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

/همه می‌آییم/

22 بهمن، زیر ذره‌بین دوستان و دشمنان انقلاب


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راهپیمایی 22 بهمن زیر ذره‌بین دوستان و دشمنان انقلاب قرار دارد و با حضور وحدت‌بخش ملت ایران، چهلمین فجر انقلاب، استثنایی برگزار خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: امسال چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور ملت ایران به صورت استثنایی برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیش از پیش زیر ذره‌بین دوستان و دشمنان انقلاب قرار دارد، دشمنان در طول چهار دهه هر آنچه در توان داشتن در جهت براندازی نظام و نابودی انقلاب انجام دادند اما با شکست مواجه شدند.

 

صفی‌یاری تصریح کرد: دشمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کرده تا مردم در فجر چهل سالگی انقلاب حضور نیابند اما امسال شاهد حضور تماشایی ملت ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن خواهیم بود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه به رمز ماندگاری انقلاب اشاره کرد و گفت: همه قبول داریم که کشور با مشکلات مختلفی مواجه است اما همگان به حراست و حفاظت از انقلاب اسلامی اتحاد دارند و پای آن تا آخر ایستاده‌اند و این ایستادگی را در راهپیمایی 22 بهمن با حضور وحدت‌بخش خود به نمایش خواهند گذاشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: