• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-4214-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان زنجان عنوان کرد:

زنجان 2020؛ فرصتی برای اهداف توسعه‌ای استان


مدیرکل میراث‌فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: نام‌گذاری سال 99 به عنوان زنجان 2020، فرصتی را فراهم می‌کند تا اهداف توسعه‌ای استان محقق شود.

 

یحیی رحمتی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به برگزاری رویدادهای بزرگ در عرصه گردشگری استان زنجان، این استان توانسته به عنوان استان نخست در رویدادهای بین‌المللی گردشگری در کشور و عرصه بین‌الملل مطرح شود.

 

وی در ادامه به رویدادهای بزرگ گردشگری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: برگزاری رویدادهایی چون جشنواره ملی آش ایرانی، همایش طراحی و بسته‌بندی صنایع‌دستی و جشنواره بین‌المللی غذای کشورهای اکو – جاده ابریشم برنامه‌هایی هستند که زنجان افتخار میزبانی آن را در طول سال‌های متمادی داشته است.

 

رحمتی تصریح کرد: امروز کشورها و شهرها جهت بازاریابی و برندسازی سال و یا ماه را در قالب همکاری‌های بین‌المللی نام‌گذاری می‌کنند که در همین راستا طی رایزنی‌های صورت گرفته وزارت امور خارجه ایران با مسئول سازمان اکو، زمینه نام‌گذاری سال 99 به‌عنوان زنجان 2020 را فراهم کرد.

 

وی یادآور شد: برای دست‌یابی به توسعه پایدار گردشگری در استان با همدلی و همراهی حوزه‌های دیگر توانستیم زنجان 2020 را به تصویب سازمان همکاری‌های اکو برسانیم. سال 99 به عنوان زنجان 2020 فرصتی را فراهم می‌کند تا اهداف توسعه‌ای استان محقق شود، طرح 2020 با هدف توسعه گردشگری، برندسازی و جذب گردشگر انجام می‌شود که نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی است تا جهت‌دهی لازم در این زمینه صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: