• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-2184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنمت استان زنجان اعلام کرد:

عرضه کالاهای نمایشگاه بهاره، 20 درصد زیر قیمت بازار


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: قیمت کالاهایی که در نمایشگاه بهاره عرضه می‌شود، ۲۰ درصد زیر قیمت بازار خواهد بود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ناصر فغفوری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال با توجه به وضعیت بازار و تکلیفی که وزارت صنعت، معدن و تجارت بر عهده سازمان قرار داده تلاش شده، نمایشگاه بهاره از ۱۷ تا ۲۴ اسفند با محوریت خود اصناف و با اولویت استانی برگزار شود.

 

این مسئول ادامه داد: کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود ۲۰ درصد زیر قیمت بازار خواهد بود و بیش از ۱۰۰ نماینده از دستگاه‌های مختلف اجرایی به‌عنوان بازرس در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

وی افزود: خوشبختانه کیفیت کالاهایی که امسال در نمایشگاه بهاره عرضه می‌شود بسیار عالی و مطلوب است و از نظر قیمت هم خوب خواهد بود و غرفه اقلام اساسی مانند برنج، شکر و روغن به‌صورت رایگان در اختیار غرفه‌داران قرار می‌گیرد.

 

فغفوری با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ به‌صورت شبانه‌روزی برای دریافت شکایت‌های مردمی فعال است و مردم تخلفات واحدهای صنفی را با این سامانه گزارش کنند، تصریح کرد: در حال حاضر نظارت‌ها بر بازار افزایش یافته است؛ چراکه مردم باید در رفاه و آرامش باشند و سازمان صنعت، معدن و تجارت با متخلفان برخورد جدی می‌کند و خوشبختانه همکاری اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در برخورد با متخلفان و نظارت از بازار بسیار خوب است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد: طی چند هفته مانده به پایان سال نظارت بر بازار در استان زنجان تشدید می‌شود و با هر گونه کم‌فروشی و گران‌فروشی به شدت برخورد می‌شود تا شهروندان با آرامش خرید کنند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان به هنگام خرید هر نوع کالایی از فروشنده فاکتور را برای خرید خود مطالبه کنند تا در صورت بروز مشکل و شکایت از این عرضه‌کنندگان کالا، مدرکی مبنی بر خرید و میزان بهای پرداختی به فروشنده داشته باشند، زیرا در هنگام شکایت بدون مدارک معتبر امکان اثبات حتی در صورت درستی مدعا وجود ندارد و خاطیان را نمی‌توان بر اساس قانون مجازات کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: