• یکشنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9712-5891-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

جمعه‌بازار خرم‌دره؛ قلب تپنده اقتصاد مردمی


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: در جمعه‌بازار خرم‌دره همواره شاهد حضور ۱۰ هزار نفر با بیش از 3000  وسیله نقیله هستیم که این نشان از تحرک در اقتصاد و علاقه‌مندی مردم از خرید از چنین بازارچه‌هایی دارد .


حجت محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: جمعه‌بازار خرم‌دره یکی از مهم‌ترین نقاط اقتصادی این شهرستان به‌شمار می‌رود ؛ به‌ طوری‌ که کم‌ترین بازدید از این جمعه‌بازار ۲۰ هزار نفر در هفته است .


وی افزود: تعطیلی جمعه‌بازار یکی از دغدغه‌های کاسبان و عموم مردم است؛ چراکه از بسیاری شهرهای اطراف نیز جهت خرید و فروش محصولات به جمعه‌بازار خرم‌دره مراجعه می‌کنند .


محمدی تصریح کرد: تاکنون ۱۰ بار مکان جمعه‌بازار خرم‌دره تغییر یافته است تا مکانی مطلوب از منظر ترافیک و سهولت در رفت و آمد فراهم شود .


فرماندار شهرستان خرم‌دره یادآور شد: در داخل شهر بازارچه‌های موقت وجود بازارچه‌های موقت و دائم نیاز شهرها در امر سهولت در عرضه محصولات و خرید و فروش به‌شمار می‌آید اما وقتی چنین بازارچه‌ها در داخل شهر وجود نداشت باید در زمینه استقرار بازارچه‌های موقت را در حاشیه شهرها فراهم شود که جمعه‌بازار یکی از این بازارهای هفتگی به‌شمار می‌آید .


محمدی افزود: در حال حاضر در شمال کشور شاهد استقرار بازارچه‌های هفتگی با نام دوشنبه‌بازار و غیره هستیم که از گردش اقتصادی قابل توجهی نیز برخوردار است .


وی خاطرنشان کرد: در جمعه‌بازار خرم‌دره همواره شاهد حضور ۱۰ هزار نفر با بیش از 3000  وسیله نقیله هستیم که این نشان از تحرک در اقتصاد و علاقه‌مندی مردم از خرید از چنین بازارچه‌هایی دارد که نیاز مسئولان را می‌طلبد تا مشکلات پیش‌روی این بازارچه‌ها را حل کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: