• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-6784-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

سیستم بانکی، تسهیلات را به سمت تولید سوق دهد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: سیستم بانکی، تسهیلات را به سمت تولید سوق دهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، خدابخش مرادی‌نافچی در مراسم احیای خط تولید کارخانه فرآورده‌های گوشتی توتیای زنجان (اسپیریچو)، اظهار کرد: در حال حاضر کشور به لحاظ آرمان‌ها و اصولی که به آن پایبند است، از جانب بدخواهان هر روز وارد جنگی می‌شود و جنگ امروز، جنگ اقتصادی است.

 

این مسئول ادامه داد: آنچه توانسته نگاه استقلال‌طلبانه را به ثبوت برساند، حضور مردم و پیوند قوی بین مردم و خدمت‌گذاران و پشتیبانی مردم از دولت و راس نظام است.

 

وی افزود: امروز اگر بخواهیم به استقلال و سربلندی ایران توجه کنیم، یکی از حوزه‌هایی که باید مورد توجه قرار گیرد اشتغال، اقتصاد و بسترسازی برای پویایی در این حوزه است.

 

مرادی‌نافچی تصریح کرد: اگر به حوزه جوان باور داریم باید بستر لازم برای حضور در حوزه تولید را به وجود آوریم و این مهم یکی از عرصه‌های تاثیرگزار ناشی از باور دولت‌مردان است.

 

وی با اشاره به تکالیف مدیران بانکی و حوزه اقتصادی، اظهار کرد: دو تکلیف مهمی که مدیران بانکی و تولیدی باید به آن توجه داشته باشد، شتاب‌بخشی برای بسترسازی تولید و اشتغال است و هنر مدیر این نیست که منتظر سهم استان از بودجه باشد، بلکه مدیر باید بودجه وارد استان کند و سیستم بانکی تسهیلات را به سمت تولید جهت دهد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه انتظار می‌رود شاهد فعالیت بیشتر، گزارش‌دهی دقیق‌تر در حوزه بانکی و رونق تولید و صنعت استان باشیم، یادآور شد: در راه‌اندازی این خط تولید شاهد پیوند بین دو نسل هستیم و حال پرچم به نسل جوان داده شد و امیدواریم در حوزه امنیت و اجتماع بسترساز ارتقای سطح امنیت برای جلب و جذب سرمایه‌گذاری باشیم و حوزه صنعت جاذب این سرمایه‌گذاری باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: