• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-186-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد:

برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس تربیت‌بدنی در زنجان


معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: جشنواره الگوهای برتر روش تدریس درس تربیت‌بدنی با حضور 21 تیم و 63 معلم در زنجان برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ذبیح‌الله تاراسی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله استانی جشنواره الگوهای برتر روش تدریس درس تربیت‌بدنی، امروز در سه بخش ابتدایی، متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود. در دوره ابتدایی 11 تیم سه نفره در این جشنواره با هم به رقابت می‌پردازند. همچنین 10 تیم سه نفره نیز در دوره متوسطه اول و دوم متوسطه با هم مسابقه خواهند داد.

 

وی با اشاره به اینکه در مجموع 63 معلم در این جشنواره حضور دارند، افزود: از هر مقطع یک تیم انتخاب و به مرحله کشوری معرفی خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه مرحله استانی جشنواره الگوهای برتر روش تدریس درس تربیت‌بدنی در همه نواحی و مناطق آموزشی استان زنجان برگزار شده است، ادامه داد: از میان الگوهای برتر تیم‌های برگزیده برای حضور در مرحله استانی انتخاب شدند و هدف از برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس به اشتراک‌گذاری علوم و دانش معلمان است.

 

تاراسی با بیان اینکه نحوه تدریس تیم‌ها داوری شده و بهترین روش‌ها از دید داوران انتخاب خواهد شد، تصریح کرد: تهیه محتوای آموزشی برای ارائه توسط معلمان درس تربیت‌بدنی در مدارس از دیگر اهداف اجرای این طرح بوده و هدف اصلی این طرح شناسایی ابتکارات و خلاقیت‌های به کار گرفته شده در جریان تدریس در مدارس است.

 

وی با اشاره به اینکه تیم‌های برتر برای حضور در مرحله کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند، یادآور شد: سال گذشته از بین چهار تیم منتخب در کشور یک تیم از استان زنجان بود که این موضوع نشان از توانایی فرهنگیان استان زنجان است.

 

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اجرای چندین ساله این قبیل جشنواره با محوریت شناسایی الگوهای برتر در نهاد آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: تنها در سال‌های مختلف رویکرد این جشنواره و اهداف آن تغییر کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: