• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1585-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماينده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت:

سپاه، حافظ تمام‌قد آرمان‌های انقلاب است


نماينده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه حافظ تمام‌قد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.


محمد عزیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، ضمن محكوميت مواضع رئيس‌جمهور آمريكا در مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی يكی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و مردم انقلابی است .


وی اظهار کرد: سپاه نيرويی كاملا مردمی است كه در چهل سال گذشته علاوه بر دفاع تمام‌قد از آرمان‌های انقلاب و نيز وجب به وجب خاك مقدس ميهن عزيزمان در عرصه‌هايی همچون عمران و آبادانی، خدمت‌رسانی به مستضعفان و محرومان، فرهنگی و ... نقش مهمی را ايفا كرده است .


این نماینده مجلس با اشاره به اینکه شايد گمان نمی‌رفت سپاه پاسداران كه نقش آن پاسداری از انقلاب و دستاوردهای آن است مسئوليت‌های سنگين و رسالت خطير اين‌چنينی بر عهده داشته باشد، گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروريستی، نقض آشكار حقوق بين‌الملل و منشور سازمان ملل است .


این مسئول تاکید کرد: ایالات متحده آمریکا از اين لحظه مسئولیت تمام عواقب خطرناک این اقدام ماجراجویانه و سبك‌سرانه خود را بر عهده خواهد داشت .


این نماینده مجلس بیان کرد: ما نمايندگان مجلس ضمن تاكيد بر اين موضوع كه سپاه پاسداران به‌عنوان رکن مقتدر دفاعی کشور است، اعلام می‌داريم در سايه منويات و رهبری هوشمندانه امام خامنه‌ای همه توطئه‌های دشمنان اين نظام و دشمنان اين مردم خنثی و بی‌اثر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: