• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1685-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

سپاه پاسداران، مایه امید دوستان و خار چشم دشمنان است


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: سپاه پاسداران، مایه امید دوستان و خار چشم دشمنان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری با گرامی‌داشت روز پاسدار، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود نظام اسلامی و رکن رکین انقلابی‌گری و حافظ آرمان‌ها و اصول اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است.

 

وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف، تصریح کرد: گره‌های پیچیده زیادی در چهل سال گذشته توسط سپاه گشوده شده و اکنون نیز در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی سپاه پاسداران در تحقق چشم‌انداز آینده بسیار مهم و برجسته است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی زنجان به اقدام احمقانه ترامپ در خصوص تروریستی خواندن سپاه اشاره کرد و ادامه داد: سران آمریکا و ترامپ، خود سرچشمه تروریست و بزرگ‌ترین حامی خشونت و جنایت در جهان هستند و تروریست خواندن سپاه بیش از همه چیز حماقت آنان را اثبات کرد.

 

صفی‌یاری یادآور شد: ترامپ و نتانیاهو و اذناب آنان باید بدانند سپاه پاسداران صرفا یک تشکیلات نظامی محدود و محصور نیست، بلکه سپاه در جان و دل یک ملت و یک امت به وسعت دنیای اسلام ریشه دارد و به زودی همچون سیلی بنیان‌افکن، ریشه استکبار و صهیونیسم را خواهد کند.

 

وی، موضوع‌گیری اخیر آمریکا را احمقانه دانست و بیان کرد: این موضع‌گیری احمقانه ناشی از عصبانیت آمریکا و صهیونیسم از نفوذ راهبردی روزافزون تفکر اسلامی و انقلابی سپاه پاسداران در جای‌جای کشورهای مختلف است و طولی نخواهد کشید که آمریکا و صهیونیسم از عصبانیت خواهند مرد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به بیان حضرت امام راحل که فرمودند اگر سپاه نبود، کشور نبود، گفت: این بیان امام یک شعار و یا تعارف نیست، بلکه واقعیتی انکارناپذیر است که امروز به روشنی در عرصه‌های گوناگون قابل مشاهده است.

 

صفی‌یاری خاطرنشان کرد: نام‌گذاری روز سوم شعبان و ولادت با سعادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار مدال افتخاری برای پاسداران جان بر کف این مرز و بوم و اعلام آمادگی آنان ایثار و فداکاری در مسیر الهی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: