• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-14614-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

/با حضور مقامات استانی انجام شد/

کلنگ‌زنی پروژه 288 واحدی مسکن اقشار کم‌درآمد در زنجان


پروژه 288 واحدی گلشهر زنجان در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعتبار 840 میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پروژه 288 واحدی گلشهر زنجان در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد به مناسبت سالروز تاسیس حساب 100 امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کلنگ‌زنی شد. این پروژه در زمینی به مساحت 15 هزار و 125 مترمربع و زیربنای 43 هزار و 655 مترمربع احداث می‌شود.


این پروژه مسکونی در 6 بلوک با 6 طبقه ساخته می‌شود که برای آن 840 میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده است. فاقدین مسکن، زوج‌های جوان و اقشار کم‌درآمد واجدین شرایط واگذاری واحدها خواهند بود.


بنا به اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از ابتدای برنامه ساخت مسکن برای اقشار کم‌درآمد در سطح استان تا ابتدای سال 92 تعداد 600 واحد مسکونی احداث و واگذار شده، همچنین از ابتدای سال 92 تاکنون نیز 429 واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد در مرحله احداث و واگذاری است.


احداث خانه برای خانواده‌های دارای بیش از 2 معلول روستایی از دیگر اقدامات بنیاد مسکن است که در مرحله نخست 69 مورد انعقاد قرارداد شده و 62 واحد پایان کار دریافت کردند و از محل سهمیه دوم 46 مورد قرارداد بسته شد و تاکنون 12 واحد پایان کار گرفتند.


کمک بلاعوض بنیاد مسکن در قالب تفاهم‌نامه 2 معلول بهزیستی یک میلیارد و 780 میلیون ریال است و یک میلیارد و 50 میلیون ریال هم از طرف بنیاد مستضعفان کمک بلاعوض پرداخت شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: