• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-14814-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

در سال گذشته محقق شد؛

واگذاری بیش از 8000 اشتراک آب به شهروندان استان


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، از واگذاری بیش از 8000 اشتراک آب به شهروندان استان زنجان در سالی که گذشت، خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آبفای استان زنجان، علیرضا جزءقاسمی گفت: این شرکت با توسعه خدمات خود در سالی که گذشت توانست بیش از 8000 واحد اشتراک آب به شهروندان استان زنجان واگذار کند که به این ترتیب تعداد کل مشترکان این شرکت در سال 97 به بیش از 280 هزار واحد اشتراک رسید.

 

وی اظهار کرد: علاوه بر 8740 واحد اشتراک آب بیش از 7000 واحد اشتراک فاضلاب نیز در استان زنجان واگذار شده است که این عدد نسبت به سال‌های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

 

این مسئول افزود: با اقدامات انجام شده در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، در سال 97 تعداد مشترکان آب نسبت به سال 96 بیش از 7 درصد و تعداد آحاد فاضلاب واگذار شده صد درصد افزایش داشته است.

 

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان ادامه داد: یکی از راهبردهای شرکت آبفای استان زنجان در برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شده برای این شرکت، گسترش بخش خدمات فاضلاب است تا شهروندان استان زنجان بتوانند از خدمات این حوزه نیز در حد مطلوب و با فراگیری بیشتری برخوردار شوند.

جزءقاسمی تصریح کرد: در حوزه فاضلاب شهرهای استان زنجان پنج طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب در شهرهای زنجان، خرم‌دره، دندی، زرین‌آباد و ارمغانخانه جهت توسعه تاسیسات و تجهیزات فاضلاب در دستور کار قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: