• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-15514-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

سرپرست حوزه ترافیک و حمل‌ و نقل شهرداری زنجان عنوان کرد:

کاهش زمان دسترسی به مرکز شهر با اصلاح خطوط


سرپرست حوزه ترافیک و حمل ‌و نقل شهرداری زنجان گفت: اصلاح خطوط تردد در هسته مرکزی شهر باعث کاهش زمان دسترسی به مرکز شهر خواهد شد.

 

سمانه شاددل در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه اصلاح خطوط اتوبوسرانی در مسیرهای منتهی به مرکز شهر بر اساس صدها ساعت بررسی و مطالعه کارشناسان تهیه و به یک‌باره ارائه نشده است، اظهار کرد: در شرایط فعلی افرادی که از اتوبوس برای تردد در مرکز شهر استفاده می‌کنند و هم خودروسواران شخصی، درگیر با موضوع ترافیک هستند و این در شرایطی است که بسیاری از خدمات در این محدوده جغرافیایی ارائه می‌شود.

 

وی تصریح ‌کرد: برای رفع این مشکل باید وارد کار می‌شدیم و در ابتدا 9 سناریو برای آن مطرح شد که با ساعت‌ها کار کارشناسی به طرح فعلی رسیده‌ایم و به نظر ما در حال حاضر این طرح می‌تواند بسیاری از مشکلات را در این حوزه برطرف کند.

 

این مسئول به اعتراض کسبه در این رابطه نیز اشاره کرد و افزود: ما نگرانی این افراد را درک و تلاش کرده‌ایم طرح را به گونه‌ای به اجرا درآوریم که کم‌ترین ضرر به افراد وارد شود. در همین راستا بار دیگر طرح با مدیریت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان بررسی خواهد شد تا نگرانی‌ها مرتفع شود.

 

شاددل با تاکید بر اینکه در اجرای هر طرح امکان خطا به نسبت طرح وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موارد در اجرای این طرح مدنظر قرار گرفته و شهروندان این نکته را باید در ذهن داشته باشند که ما به نفع شهر کار کرده و نمی‌خواهیم که افراد را با مشکل مواجه کنیم و همه تصمیمات بر این اساس اتخاذ می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: