• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16314-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل استاندارد استان زنجان عنوان کرد:

ارزیابی 69 آزمایشگاه در نیمه دوم سال گذشته


مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: نیمه دوم پارسال 69 آزمایشگاه همکار در استان ارزیابی شد.

 

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در شش ماهه دوم پارسال تعداد 14 گواهی‌نامه آزمایشگاه همکار پس از ارزیابی و رفع نواقص موجود در کمیته فنی تمدید شده است.

 

این مسئول ادامه داد: در طی این مدت، شش مورد از گواهی‌نامه‌های آزمایشگاه‌های همکار استان، در کمیته‌های فنی تشکیل شده، به دلیل عدم رفع موارد نامنطبق و یا وجود شکایات منجر به تعلیق شده بود که از این تعداد سه مورد منجر به ابطال و سه مورد نیز رفع تعلیق شد.

 

وی با اعلام اینکه در شش ماهه دوم پارسال تعداد دو مورد صدور گواهی‌نامه آزمایشگاه همکار نیز صورت گرفته است، افزود: گواهی‌نامه‌های صادر شده در زمینه آزمون دوره‌ای مخارن تست CNG خودرو  بوده و ارزیابی‌های انجام‌ شده از آزمایشگاه‌های همکار استان زنجان، در شش ماهه دوم پارسال، تعداد 69 مورد است.

 

کارگرزاده تصریح کرد: مصرف‌کنندگان با توجه به درج علامت استاندارد بر روی محصولات و کالاهای مورد مصرف خود به آن اطمینان می‌کنند که در این راستا تولیدکنندگان نیز باید متعهد شوند که با درج این نشان بر روی محصولات خود، اعتماد مردم را خدشه‌دار نکنند.

 

وی خاطرنشان کرد: استقبال از کالای باکیفیت از سوی مردم و توجه عموم به این نشان، باعث تشویق تولیدکنندگان برای تولید کالاهای باکیفیت و استاندارد خواهد شد که بی‌شک بهترین معیار برای تشخیص کالاهای باکیفیت از محصولاتی که کیفیت مطلوبی ندارند، نشان مرغوبیت کالا (استاندارد) است؛ چرا که معیارهای مورد تاکید استاندارد ایران، هم‌تراز با معیارهای جهانی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: