• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-6991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

جوانان طارمی گوش به زنگ باشند؛

تخفیف 50 درصدی هزینه جواز کسب به جوانان فعال


سرپرست فرمانداری شهرستان طارم، از اختصاص تخفیف 50 درصدی هزینه جواز کسب به جوانان فعال در اصناف مختلف در هفته جوان خبر داد.

 

ستار صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به فرا رسیدن هفته جوان، رسیدگی به مطالبات این قشر از جامعه را امری ضروری برشمرد و افزود: همزمان با هفته جوان، جوانان برتر در حوزه‌های مختلف شهرستان معرفی می‌شوند.

 

وی، هدف از انتخاب جوان برتر را افزایش حس خودباوری در بین جوانان، افزایش سطح نشاط اجتماعی و الگوسازی برای جوانان عنوان کرد و افزود: هفته جوان فرصتی مناسب برای تجلیل از جوانانی است که در شرایط سخت اقتصادی با اتکا به خداوند و تلاش فراوان موفقیت‌های زیادی را کسب کرده‌اند.

 

این مسئول با تاکید بر ضرورت دقت در انتخاب جوانان برتر، ادامه داد: اعضای ستاد جوانانی را برای انتخاب جوان برتر شهرستان معرفی کنند که انتخاب آن‌ها انگیزه و چشم‌انداز مثبتی را برای سایر جوانان جامعه ایجاد کند.

 

صفری، تقدیر از جوانان را برای همه طول سال و مناسبت‌ها ضروری برشمرد و عنوان کرد: تجلیل از جوانان نباید تنها در هفته جوان باشد و برای اینکه جوانان پویاتر از همیشه در صحنه مشارکت داشته باشند، ضروری است طی سال و در ایام و مناسبت‌های مختلف از جوانان برتر شهرستان تجلیل شود.

 

این مسئول، از اداره ورزش و جوانان و سایر اداره‌ها خواست تا تسهیلات ویژه‌ای نیز در طی سال و به‌ویژه در هفته جوان در اختیار جوانان قرار دهند.

 

وی از اختصاص تخفیف 50 درصدی هزینه جواز کسب به جوانان فعال در اصناف مختلف در هفته جوان خبر داد و افزود: برنامه‌های مختلفی در این هفته ویژه جوانان در شهرستان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: