• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 981-7291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همکاری روستائیان، رکن اصلی مقاوم‌سازی


رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرم‌دره گفت: همکاری روستائیان، رکن اصلی مقاوم‌سازی مسکن‌های روستایی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مهدی آهنکار در دیدار با فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اهداف تاسیس این نهاد و حساب 100 حضرت امام خمینی (ره)، گفت: تاکنون 49 درصد واحدهای مسکونی شهرستان با تسهیلات و نظارت بنیاد مسکن مقاوم‌سازی شده است.

 

وی ادامه داد: از کل 3317 واحد روستایی در شهرستان خرم‌دره 1610 واحد مسکونی مقاوم‌سازی شده است.

 

آهنکار، صدور اسناد خانه‌های روستایی را از جمله وظایف بنیاد مسکن در شهرستان عنوان کرد و گفت: تاکنون برای 2340 واحد مسکونی در روستاهای این شهرستان سند رسمی صادر و تحویل روستائیان شده است.

 

آهنکار در ادامه از واگذاری زمین در پنج روستای پلاس، شویر، باغ‌دره، خلج و ویستان بالا به روستائیان خبرداد و گفت: به منظور ساماندهی معابر از قبیل جدول‌گذاری، پیاده‌روسازی و آسفالت سطح معابر و خیابان‌ها تاکنون اجرای طرح هادی در 14 روستای شهرستان خرم‌دره انجام گرفته و برنامه‌ریزی برای دیگر روستاها نیز در دست اقدام است.

 

وی در این دیدار از تهیه نقشه صد درصدی طرح هادی 16 روستای خرم‌دره خبر داد و خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های مشارکتی ادارات شهرستان از قبیل احداث سالن بدمینتون شهر خرم‌دره، احداث خانه عالم در پنج روستا، اجرای 40 هزار مترمربع از اعتبارات قیر به صورت مشارکتی در سطح روستاهای شهرستان و احداث و اتمام 60 واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد و نیز در دست احداث بودن 18 واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد در سال‌جاری، از دیگر اقدامات این نهاد به‌شمار می‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: