• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-486-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان محقق می‌شود؛

برگزاری مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان


به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان، مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان، از 29 فروردین‌ماه تا 14 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرحله مقدماتی در استان زنجان روز 29 فروردین‌ماه، از ساعت 9 صبح هم‌زمان در دو سالن در محل مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود و 32 تیم از دانشگاه‌های استان به رقابت با هم می‌پردازند .


در مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان، تیم‌های آموکسی‌کلاو، اندیشه نو، شهید دیالمه، ایرانمهر و پیشگامان از دانشگاه علوم‌پزشکی، تیم‌های ایلدیریم، بولوت، مدیران هوشمند، سنم، پرتو، هیواد، آ‌ی‌تکین وی codex از دانشگاه پیام‌نور مرکز و تیم‌های اشراق و میثاق از دانشگاه پیام‌نور قیدار به رقابت می‌پردازند .


همچنین تیم روزبه از موسسه آموزش عالی روزبه، تیم تورال از علمی‌کاربردی دادگستری، تیم حنیفا از علوم‌پایه زنجان، تیم‌های بینش، رامان، پایداری، فرهنگ‌لوژی، افرا، آینده روشن، ژرف‌اندیشان و طاها از دانشگاه فرهنگیان، تیم‌های دومان، خواجه نصیرالدین طوسی و تفکر برتر از دانشگاه زنجان، تیم راسخون از حوزه علمیه خواهران و تیم فارماشیمی از دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره حضور دارند و به رقابت می‌پردازند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: