• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-18714-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیر مخابرات منطقه زنجان خبر داد:

ارتباط پایدار مخابراتی در روزهای ابتدایی سال‌جاری


مدیر مخابرات منطقه زنجان، از برقراری ارتباط پایدار مخابراتی در استان طی روزهای ابتدای امسال خبر داد و تحقق این مهم را حاصل تعهد و تجربه کارکنان مخابرات منطقه زنجان دانست.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی مخابرات منطقه زنجان، نیکنام جدیدی با اشاره به وضعیت اضطراری جوی پیش آمده ابتدای سال در کشور، گفت: با توجه به بارش‌های مداوم باران در ابتدایی‌ترین روزهای سال شاهد خسارت‌های سنگین به هم‌وطنان در نقاط مختلف بودیم.

 

وی درمورد اقدامات مخابرات منطقه زنجان در این زمینه، افزود: پس از هشدارهای ستاد بحران در مورد احتمال بروز سیل در استان، مخابرات منطقه زنجان با درنظر گرفتن وضعیت بحرانی کشور، با آمادگی پیش‌بینی‌های لازم را برای ارتباط پایدار اتخاذ کرد.

 

این مسئول در توضیح بیشتر فعالیت‌های انجام شده، تصریح کرد: با حضور به‌موقع مدیران ارشد و میانی در ستاد و رصد دائمی وضعیت ارتباطی شهرستان‌های تابعه و راهنمایی‌های لازم و ارتباط مستمر با روسای ادارات تابعه، ارتباط تلفن‌های ثابت، سیار و دیتا در سطح استان پایدار بود که این امر نشان‌دهنده عزم جدی همه همکاران حوزه‌های فنی و ستادی بود.

 

جدیدی ادامه داد: خوشبختانه روحیه تعامل، همکاری و احساس مسئولیت همه کارکنان مخابرات منطقه زنجان، همواره نشانگر علاقه آن‌ها به شرکت مخابرات ایران بوده است.

 

مدیر مخابرات منطقه زنجان خاطرنشان کرد: به همت کارکنان مخابرات منطقه زنجان، هیچ‌گونه قطعی ارتباطی را در استان زنجان نداشتیم و اکنون که شرایط جوی در کشور متعادل شده است، کارکنان مخابرات زنجان علاوه بر کمک‌های مالی به سیل‌زدگان، با آمادگی کامل و به‌صورت داوطلبانه برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده آماده هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: