• جمعه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-18914-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد:

ثبت سفارش کتب درسی سال تحصیلی آتی


معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در حال حاضر سفارش کتب درسی برای سال تحصیلی آینده در حال انجام است .


حسین حسنلو در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر سفارش کتب درسی برای سال تحصیلی آینده در حال انجام است.


این مسئول ادامه داد: تا پایان اسفند‌ماه 22 عنوان کتاب درسی پایه ابتدایی خریداری شده و قریب به 260 هزار جلد کتاب خریداری شده است .


وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام کتب درسی از 20 فروردین‌ماه آغاز شده است، افزود: به تدریج این ثبت‌نام ادامه یافته و فرآیند خرید کتب نیز در دست انجام است. در سایر رشته‌ها نیز خرید کتاب برای رشته‌های تحصیلی مقاطع مختلف آغاز شده است .


حسنلو با بیان اینکه خرید کتاب‌ها در مقاطع متوسطه متناسب با برنامه‌ریزی کشوری انجام می‌شود، تصریح کرد: پیش‌بینی لازم برای مراکز عرضه کتب درسی در کتابفروشی‌ها انجام شده و آمادگی لازم برای تهیه و تامین کتب درسی در سال‌جاری فراهم شده است .


معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، یادآور شد: گفتنی است، ثبت‌نام کتاب درسی دانش‌آموزان به صورت انفرادی و گروهی از طریق مدیریت واحد آموزشی در حال انجام است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: