• جمعه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-19614-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

امام جمعه زنجان:

وظیفه کنونی، شناخت دوست و دشمن از هم است


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، امنیت را مرهون تلاش نیروهای نظامی و انتظامی خواند و گفت: در این میان نقش سربازان گمنام که در سکوت فعالیت می‌کنند، بسیار مؤثر است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان  با اشاره به چشم بیدار خوانده شدن سربازان گمنام، تاکید کرد: این افراد بسیاری از توطئه‌های دشمنان را در سکوت خنثی می‌کنند.


وی با اشاره به اینکه بنا به گفته‌های مقام معظم رهبری، هم‌اکنون در میدان جنگ قرار داریم، تصریح کرد: وظیفه کنونی ما شناخت دشمنان و دوستان و اطلاع از نقشه دشمنان و عدم غفلت از دشمنان است.


آیت‌الله خاتمی با اشاره به در پیش بودن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: این نیروها همواره در صف نخست خدمت قرار دارند و همین موضوع موجب خشم آمریکا از این نیروها شده تا این گروه همیشه خادم مردم، توسط دشمنان در لیست تروریست‌ها قرار   گیرد.


وی با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای نابودی انقلاب اسلامی، بیان کرد: این کشورها از هر طریقی برای از بین بردن این انقلاب تلاش کردند که در وهله نخست توجه خداوند و دیگری هدایت‌های مقام   معظم رهبری، مانع از تحقق این هدف شد.


آیت‌الله خاتمی در ادامه با اشاره به شعار سال، بیان کرد: تحقق این شعار وظیفه همگانی است که همه باید دست به دست هم داده و ضمن رونق تولید، مانع قاچاق به کشور شد.


نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان، به افزایش کیفیت و وجود رابطه منطقی بین کالا و قیمت‌ها اشاره کرد و   افزود: باید نظارت‌ها بر بازار نیز ادامه داشته و افزایش یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: