• چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-2214-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

با ادامه مسابقات ملی مناظره دانشجویان؛

8 تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی در زنجان راه یافتند


به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان، مرحله یک‌هشتم نهایی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان برگزار شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان، تعداد 16 تیم با برگزاری 8 مناظره با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تعداد 8 تیم جواز حضور در مرحله یک‌چهارم نهایی را کسب کردند.

 

در مرحله یک‌هشتم نهایی این مسابقات که با برگزاری 8 مناظره انجام شد، تیم بینش از سد ژرف‌اندیشان گذشت، دیالمه با کسب بیشترین امتیاز، فرهنگ‌لوژی را پشت سر گذاشت، در سومین مناظره تیم افرا در تقابل با ایلدیریم به مرحله بعدی راه یافت، اندیشه نو مناظره بعدی مقابل مدیران هوشمند را به نفع خود به پایان برد، در پنجمین مناظره نیز تیم codex  تیم روزبه را از پیش رو برداشت.

 

همچنین در ادامه مناظرات این مرحله، تیم‌های آینده روشن و راسخون برگزارکننده ششمین مناظره بودند که تیم آینده روشن بیشترین امتیاز این مرحله را کسب کرد، تیم فارماشیمی در برابر رامان تن به شکست داد و تفکر برتر در تقابل با znu  راه به جایی نبرد.

 

به گزارش ایسنا، زمان برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان روز 7 اردیبهشت‌ماه بین تیم‌های بینش با دیالمه، افرا با اندیشه نو، codex با  آینده روشن و رامان با znu  خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: