• شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-8014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

در سال گذشته محقق شد؛

جمع‌آوری بیش از 6.5 میلیارد تومان صدقه در استان زنجان


مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان، از جمع‌آوری بیش از 6/5 میلیارد تومان صدقه در استان زنجان خبر داد.


هدایت صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به این‌که با فعالیت اثربخش در حوزه توسعه مشارکت‌های مردمی، فرصت‌های جدیدی برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف کمیته‌ امداد ایجاد می‌شود. با این نگاه زمینه مشارکت بیشتر مردم در برنامه‌های اجرایی کمیته‌ امداد و تأمین منابع مالی مورد نیاز برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف فراهم‌ شده و حوزه کارکردی این نهاد اثربخش‌تر می‌شود .


این مسئول ادامه داد: بخش بزرگی از مشکلات نیازمندان از محل کمک‌های مردمی برطرف می‌شود. در همین راستا، علی‌رغم وجود چالش‌های اقتصادی، میزان صدقات جمع‌آوری ‌شده در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد افزایش داشته است . همچنین صدقات جمع‌آوری شده در هر شهرستان برای نیازمندان همان شهرستان در بخش‌های مسکن، کمک‌هزینه زندگی، ازدواج، درمان و کمک به ابن‌السبیل و دانش‌آموزان نیازمند هزینه می‌شود .


وی با بیان این‌که جمع‌آوری صدقه با روش‌های الکترونیکی نیز از دیگر برنامه‌های کمیته‌ امداد استان زنجان به شمار می‌رود، افزود: جمع‌آوری صدقات از طریق الکترونیکی موجب می‌شود که به موازات کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقات، سرعت خدمت‌رسانی به جامعه هدف نیز بالا برود؛ در واقع شهروندان می‌توانند با تماس تلفنی با سامانه نیکوکاری 0968877، شماره‌‌گیری #024*8877* و مراجعه به سایت امداد، صدقات خود را واریز کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: