• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-9514-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

دستگاه‌های اجرایی به طرح‌ سمن‌ها احترام بگذارند


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: دستگاه‌های اجرایی به طرح‌ سازمان‌های مردم‌نهاد احترام بگذارند.

 

خدابخش مرادی‌نافچی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با تاکید بر این‌که در رابطه با وضعیت سازمان‌های مردم‌نهاد، باید کمیت را به کیفیت تبدیل کنیم، اظهار کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد برای افزایش توانمندی و متعاقب آن، اثرگذاری بیشتر باید آموزش ببینند و تحت آموزش‌هایی قرار گیرند که بر اساس نیازسنجی و ارزیابی ارائه می‌شود؛ در واقع برخی مقولات وجود دارد که سمن‌ها باید نسبت به آن‌ها توجه بیشتری داشته باشند و در آن حوزه توانمندتر شوند.

 

این مسئول ادامه داد: اعتمادآفرینی سه حوزه دارد که عملکرد خود مجموعه و نوع اقداماتی که انجام می‌دهند، انتقال این باور به سمن‌ها از ناحیه مدیریت عالی استان، همچنین دیدگاه مردم را شامل می‌شود؛ در واقع میزان اقبالی که مردم برای عضویت در این مجموعه‌ها و همراهی آن‌ها بروز می‌دهند در نهایت منجر به اعتمادآفرینی برای سمن‌ها می‌شود.

 

وی با بیان این‌که دستگاه‌های اجرایی حتما باید طرح‌های ارائه شده از جانب سمن‌ها را مد نظر قرار دهند و به آن‌ها احترام بگذارند، افزود: به عنوان نمونه، در سیل اخیر مردم کمک‌های خود را سمت سازمان‌های مردم‌نهاد گسیل دادند و این نشان‌دهنده سه وجهی بودن اعتماد است. از همین‌رو امیدواریم با برگزاری دوره‌های آموزش‌های توانمندسازی، شاهد اثربخشی بیشتر باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: