• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-15714-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی سامانه تجمیع اطلاعات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل


معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، از راه‌اندازی سامانه تجمیع اطلاعات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد.

 

اصغر بیات در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، از راه‌اندازی سامانه تجمیع اطلاعات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرایی کردن هدف کلان شماره 3 و هدف عملیاتی شماره 5 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و به منظور برنامه‌ریزی مناسب برای شناسایی، جذب و نگه‌داشت دانش‌آموزان بازمانده و یا ترک تحصیل در استان، سامانه تجمیع اطلاعات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل راه‌اندازی شد.

 

وی با اشاره به لزوم گسترش و تامین همه‌جانبه عدالت آموزشی و تربیتی، افزود: در خصوص شناسایی، جذب و نگه‌داشت دانش‌آموزان بازمانده و یا تارک تحصیل در استان، اطلاعات اسمی از وضعیت دانش‌آموزان مذکور در دست نیست.

 

این مسئول ادامه داد: به منظور برنامه‌ریزی مناسب و با همکاری اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، سامانه تجمیع اطلاعات دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل راه‌اندازی شد تا اطلاعات کودکان بازمانده در سنین مدرسه که تاکنون ثبت‌نام نشده‌اند و یا دانش‌آموزانی که به هر دلیلی ترک تحصیل کرده‌اند، جمع‌آوری شده و برای جذب آن‌ها در مدارس ابتدایی اقدامات لازم انجام شود.

 

بیات تصریح کرد: برای جمع‌آوری اطلاعات دقیق و اقدامات اصلاحی لازم بایستی همکاران حوزه معاونت آموزش ابتدایی از جمله معاونان، کارشناسان، راهبران آموزشی و تربیتی، مدیران و آموزگاران و نیز همه معلمان شاغل در مدارس ابتدایی باید همکاری داشته باشند.

 

معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، یادآور شد: معلمان می‌توانند با مراجعه به سایت معاونت آموزش ابتدایی اداره‌کل به نشانی ebtedaei.zanjan.medu.ir/fa و ثبت‌ کد ملی و پرسنلی خود، اطلاعات دانش‌آموز شناسایی شده را ثبت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: