• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-15914-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

کشف ۳۷ کیلوگرم تریاک در زنجان


جانشین فرمانده انتظامی استان، از کشف ۳۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه‌دار در یک عملیات پلیسی خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ جعفر کردلو اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق موادمخدر، ماموران مبارزه با موادمخدر استان زنجان از فعالیت یک نفر در امر تهیه و توزیع موادمخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: ماموران در ادامه تحقیقات خود دریافتند این متهم قصد دارد مقدار قابل توجهی موادمخدر را از استان‌های جنوبی به وسیله یک دستگاه خودروی خاور به استان‌های غربی منتقل و توزیع کند.

 

کردلو با اشاره به اینکه عملیات دستگیری این متهم آغاز و با تشکیل سه تیم از پلیس موادمخدر مرکز استان به اجرا درآمد، خاطرنشان کرد: مأموران موفق شدند متهم را با یک دستگاه خودروی خاور در اتوبان زنجان - تبریز شناسایی و متوقف کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه ماموران در بازرسی دقیق از خودروی متهم ۳۷ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که در خودرو جاسازی شده بود کشف کردند، گفت: این متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آثار مخرب موادمخدر، خاطرنشان کرد: بی‌شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با موادمخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: