• یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-18714-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان اعلام کرد:

170 محکوم جرایم غیرعمد، چشم‌انتظار کمک‌های مردمی


رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: 170 محکوم جرایم غیرعمد و مالی استان، چشم‌انتظار کمک‌های مردمی برای آزادی از زندان هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری استان زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در سومین جشن گلریزان استان که به میزبانی شهرستان خدابنده برگزار شد، افزود: چالشی که امروز با آن مواجه هستیم، جمعیت کیفری زندان‌ها است که نیازمند توجه و فکری اساسی است.

 

وی ضمن قدردانی از حضور ارزشمند مردم نوع‌دوست و نیکوکار خدابنده در جشن گلریزان با بیان اینکه تعداد 180 محکوم مالی و جرایم غیرعمد استان چشم‌انتظار کمک‌های مردمی برای آزادی از زندان هستند، تصریح کرد: امیدواریم با کمک‌های مردم در ماه مهمانی خداوند، شاهد آزادی همه این زندانیان در استان باشیم که اقدامی بسیار خداپسندانه است.

 

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان در ادامه با تأکید بر اینکه جشن گلریزان حرکتی ارزشمند برای آزادی محکومان جرایم غیرعمد و مالی است، اظهار کرد: کمک برای آزادی این زندانیان که تحت شرایط خاصی و غیرعامدانه در زندان هستند موجب شادی دل خانواده زندانیان و شادی دل امام زمان (عج) و هم رضایت خداوند را فراهم خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: