• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-1091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

پیش‌بینی ثبت‌نام 2000 دانش‌آموز پایه اولی در مدارس ابهر


مدیر آموزش و پرورش ابهر از پیش‌بینی ثبت‌نام بیش از 2000 دانش‌آموز پایه اولی در مدارس این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عباس عزیزخانی در جلسه ستاد ثبت‌نام ابهر با اشاره به آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد‌ماه، گفت: ستاد نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان در راستای رفع مشکلات مراجعان و رعایت حقوق شهروندی با قوت تمام به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

 

وی گفت: ستاد نظارت بر ثبت‌نام در منطقه توسط ارزیابی عملکرد تشکیل شده و شماره تماس برای ارتباط والدین با این ستاد باید در تابلوی اعلانات همه مدارس نصب شود.

 

این مسئول با تاکید بر لزوم پای‌بندی به قانون و توجه به شرایط سنی در ثبت‌نام دانش‌آموزان، اظهار کرد: عملکرد مدیران مدارس به‌ویژه در زمینه رعایت کروکی محل سکونت و ثبت‌نام بر اساس محدوده مدارس رصد خواهد شد.

 

عزیزخانی از آغاز نام‌نویسی پایه اول ابتدایی از ابتدای خردادماه امسال خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود با رعایت شرط سنی ثبت‌نام در پایه اول که 6 سال تمام یعنی متولدین نیمه اول سال 92، نیمه دوم سال 91 و روز اول مهرماه 92 است، بیش از 2900 دانش‌آموز در پایه اول نام‌نویسی کنند.

 

وی با تاکید بر لزوم دقت معاونان و کارشناسان فناوری مدارس در نام‌نویسی در سامانه سناد و وارد کردن کامل مشخصات در سامانه، خاطرنشان کرد: پایگاه سنجش از نیمه دوم خرداد‌ماه فعال و خانواده‌ها پس از مراجعه به مدارس و دریافت نامه کتبی از مدیر به پایگاه‌های سلامت مراجعه و مراحل ثبت‌نام را تکمیل خواهند کرد.

 

این مسئول افزود: مدیران و موسسان مدارس غیر‌دولتی مکلف‌اند ظرفیت اعلامی اداره‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان را در ثبت‌نام‌ها رعایت کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر خاطرنشان کرد: روند ثبت‌نام دوره متوسطه نیز پس از پایان امتحانات خرداد خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: