• یکشنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2514-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

زنجان چهار منطقه‌ای شد


با ابلاغ نامه شماره ۲۹۹۵۱ توسط وزیر کشور به استاندار زنجان، مناطق شهری زنجان از سه به چهار منطقه افزایش یافت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، برابر مفاد ابلاغیه وزارت کشور، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری زنجان با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اقدام به تهیه تشکیلات سازمانی منطقه چهار شهرداری کرده است.

 

از سال ۹۳ کسب مصوبه شهرداری منطقه سه در دستور کار شهرداری زنجان قرار گرفت که پس از ابلاغ ضوابط و دستورالعمل‌های جدید امکان افزایش شهر زنجان به چهار منطقه برابر آن، مورد توجه قرار گرفت.

 

این معاونت نیز بر حسب تاکید شهردار زنجان نسبت به تشکیل جلسات مستمر در این خصوص اقدام و پس از طرح‌های پیشنهادی در جلسات شورای معاونان و کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر بحث و بررسی در این خصوص به کسب نظرات کارشناسی، موضوع به وزارت کشور ارسال شد.

 

پس از تشکیل چند جلسه در وزارت کشور با حضور شهردار زنجان، مدیران متولی امر، مشاور و کارشناسان مربوطه موضوع مورد تصویب در نهایت از سوی وزارت کشور تشکیل شهرداری منطقه چهار ابلاغ شد. گسترش شهر زنجان به صورت شرقی و غربی، افزایش سطح شهر زنجان به چهار منطقه شهری موجب چابک‌سازی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شهر زنجان را بیش از گذشته ارتقا خواهد داد.

 

به گزارش ایسنا، شهر زنجان چهار منطقه، هشت ناحیه و ۱۶۷ محله شهری دارد. بر همین اساس، طی حکمی از سوی شهردار زنجان، سمانه شاددل به‌عنوان سرپرست منطقه چهار شهری زنجان منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: