• شنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-2691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

خانه‌تکانی مدیریتی در طارم


چهار انتصاب توسط وزارت کشور در طارم صورت گرفت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، چند هفته پس از انتصاب ستار صفری به‌عنوان فرماندار طارم، چند مدیر جدید نیز در این شهرستان با انتصاب وزارت کشور به جرگه مسئولان طارم پیوستند‌.

 

طی حکمی از سوی وزیر کشور، جلیل جزونقی به‌عنوان معاون سیاسی، رسول رستم‌خانی به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی امور عمرانی، رسول اکبری به‌عنوان بخشدار چورزق و سیدحنیف شفیعی به‌عنوان بخشدار گیلوان منصوب شدند.

 

در میان چهار انتصاب صورت گرفته در طارم یک انتصاب شیرینی دیگری برای مردم گیلوان دارد که این انتصاب چیزی جز انتصاب اولین بخشدار این بخش از هندوستان ایران نیست.

 

در طی ماه‌های گذشته شاهد موافقت دولت با اصلاحات و تغییرات تقسیماتی در ۱۳ استان کشور بودیم که به موجب این تصمیمات، ضمن تغییر و اصلاح تقسیماتی، ارتقای چند شهر به شهرستان و ایجاد ۴ بخش و ۷ شهر جدید به تصویب رسید و با ۷ مورد انتزاع و الحاق موافقت شد که در زنجان قرعه به نام گیلوان افتاده و این منطقه از طارم به بخش ارتقا یافت.

 

به گزارش ایسنا، دهستان گيلوان واقع در بخش شرقی شهرستان طارم يكی از دهستان‌های پنج‌گانه اين شهرستان است كه از شرق و جنوب شرق با روستاهای طارم سفلی، از جنوب با بخش سلطانيه، از شمال با گيلان و از غرب به دهستان‌های آب‌بر و دستجرده منتهی می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: