• یکشنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-3491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

اجازه استفاده از امکانات عمومی در انتخابات داده نخواهد شد


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: اجازه نخواهیم داد از امکانات عمومی بر له یا علیه کاندیداهای خاصی استفاده شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، خدابخش مرادی‌نافچی در مراسم معارفه بخشدار چورزق، عنوان کرد: هدف از تغییرات در مدیریت‌ها، تغییر افراد نیست، بلکه فلسفه وجودی این تغییرات ایجاد انگیزه، امید، اثربخشی و نوآوری در حوزه امور اداری و اجرایی و ارتقای شاخص‌های توسعه در حوزه مسئولیتی است.

 

مرادی‌نافچی افزود: این تغییرات نه تنها به معنای نفی خدمات مدیران گذشته نیست، بلکه در راستای تکریم خدمات گذشتگان است و سیاست بر این است زمینه ارتقای افراد برای خدمت‌گزاری به مردم در سیستم فراهم شود.

 

این مسئول، توجه به جوان‌گرایی، استفاده از ظرفیت بانوان و بومی‌گرایی را از سیاست‌های استان در انتخاب مدیران برشمرد و افزود: در حال عملیاتی کردن این سیاست در سطح استان هستیم.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: فرماندار و بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت و نظام در شهرستان بایستی بتواند با برنامه‌ریزی درست و نظارت دقیق بر حوزه‌های زیرمجموعه خود و با ایجاد تعامل بین‌بخشی بسیار قوی هم‌افزایی ایجاد کند.

 

وی با اشاره به دشمنی بدخواهان با نظام جمهوری اسلامی ایران، خدمت صادقانه، عالمانه و مدبرانه و بدون منت به مردم را از وظایف مدیران برشمرد و افزود: بایستی تلاش شود وحدت و انسجام و اعتماد عمومی و امیدآفرینی در جامعه تقویت شود.

 

مرادی‌نافچی به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس در سال‌جاری گریزی زد و تاکید کرد: وظیفه اصلی همه مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی، با سلامت و امنیت و با مشارکت حداکثری مردم است.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: همه کسانی که به نحوی در برگزاری انتخابات ایفای نقش می‌کنند وظیفه دارند امانت‌دار باشند و اجازه نخواهیم داد از امکانات عمومی بر له یا علیه کاندیداهای خاصی استفاده شود.

 

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه رسول اکبری به عنوان بخشدار جدید چورزق معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: