• شنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-3991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

ایجاد رفاه و نشاط اجتماعی از وظایف فراموش شده شهرداری‌ها


شهردار خرم‌دره گفت: آثار مثبت پروژه‌های فرهنگی، تفریحی و هنری کمتر از طرح‌های عمرانی نیست و آثار بسیار ماندگار در جامعه و روحیه شهروندان دارد.

 

امیرهوشنگ نوری‌آرا در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به لزوم افزایش نشاط اجتماعی و سرزندگی در جامعه که جزو وظایف ذاتی شهرداری و شورا در کاهش آسیب‌های اجتماعی است، عنوان کرد: با وجود محدودیت اعتباری موجود در شهرداری خرم‌دره، در همه نقاط شهر شاهد تلاش و تکاپوی شهرداری در اجرای طرح‌های عمرانی هستیم و کمتر کوچه و خیابانی را در شهر سراغ داریم که شاهد فعالیت‌های عمرانی نباشد.

 

وی افزود: در کنار وظایف عمرانی و ساخت و ساز، در ایجاد رفاه و نشاط اجتماعی نیز در صف اول قرار خواهیم گرفت و نسبت به ایجاد این نشاط سهم خود را ادا خواهیم کرد.

 

شهردار خرم‌دره با یادآوری اینکه مردم ولی‌نعمتان جامعه هستند و حداقل سهم و انتظاری که دارند افزایش نشاط اجتماعی است تا بخشی از فشارهای جامعه تقلیل یابد، اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های شهرداری، تدوین و نهایی‌ کردن طرح جامع فرهنگی شهر خرم‌دره است؛ چراکه در اثنای دغدغه‌های اقتصادی مردم، وظیفه داریم نسبت به آرامش روحی و روانی آنان تلاش کنیم.‌

 

نوری‌آرا ادامه داد: از دست اندرکاران و مسئولان شهر درخواست داریم بدون دخالت دادن مسائل سیاسی، جناحی و شخصی در موضوعات مختلف دست به دست هم دهند تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: