• پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-8614-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای شما برنامه دارد؛

تابستان شاد با افزایش مهارت‌های زندگی برای دانش‌آموزان


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: امسال برنامه‌های کانون پرورش فکری با شعار «تابستان شاد» و «افزایش مهارت‌های زندگی» اجرایی خواهد شد.


محمدنقی صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همانند سال‌های گذشته برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای اوقات فراغت دانش‌آموزان کرده است .

 

این مسئول با اشاره به اینکه امسال برنامه‌های کانون پرورش فکری با شعار «تابستان شاد» و «افزایش مهارت‌های زندگی» اجرایی خواهد شد، ادامه داد: در قالب این عناوین برنامه‌های متنوعی در حوزه  فرهنگی، هنری، دینی، علمی و ادبی اجرایی خواهد شد .

 

وی از فعالیت کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ایام تابستان خبر داد و گفت: همچنین در این ایام ده‌ها پایگاه فرهنگی و هنری شهری و روستایی به کودکان و نوجوانان استان خدمات فرهنگی و هنری ارائه خواهد کرد .

 

سلیمی با بیان اینکه برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای سنین 6 تا 18 سال اجرایی می‌شود، تصریح کرد: هدف از اجرای این برنامه‌ها غنی‌سازی اوقات فراغت تابستانی، شناسایی و شکوفایی استعدادهای فرهنگی، هنری و ادبی، توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و پرورش ذوق هنری و ادبی و افزایش توان فکری کودکان و نوجوانان است.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در ادامه از فعالیت انجمن‌های تخصصی فرهنگی و ادبی خبر داد و افزود: در قالب این انجمن‌ها نیز برنامه‌هایی همچون قصه‌گویی، نمایش، سرود و عکاسی اجرایی  و مهارت‌های مختلفی از جمله ایجاد روحیه کار جمعی و نگاه نقادی در نوجوانان آموزش داده خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: