• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9014-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

«همایون دلجویی» مدیر جدید مخابرات منطقه زنجان شد


همایون دلجویی به‌عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه زنجان معرفی شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی مخابرات منطقه زنجان، طی مراسمی همایون دلجویی به‌عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه زنجان معرفی و از خدمات نیکنام جدیدی تقدیر شد.

 

مدیر سابق مخابرات منطقه زنجان در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود در مجموعه مخابرات زنجان، اظهار کرد: انتخاب یک مدیر از مجموعه استانی به لحاظ اشرافیتی که به کار دارد، اقدام مناسبی بوده که در راستای ارتقای مجموعه انجام شده است.

 

نیکنام جدیدی با بیان اینکه استان زنجان در شاخص‌های مختلف جایگاه خوبی در کشور دارد، گفت: طبق آمار آبان‌ماه زنجان در مجموع در رتبه پنجم کشوری قرار گرفته است.

 

وی با ارائه گزارشی از فعالیت پرسنل مخابرات استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فنی و خدماتی، بیان کرد: خوشبختانه ماحصل این تلاش‌ها موجب کسب جایگاه خوب استان در بین سایر استان‌ها شده است.

 

همایون دلجویی، مدیر جدید مخابرات منطقه زنجان نیز با اشاره به برنامه‌های خود در راستای ارتقای این مجموعه و ارائه خدمات بهتر به مشترکان، اظهار کرد: امیدواریم با کمک و همراهی پرسنل، فارغ از مشکلات موجود بتوانیم بهتر از قبل شبکه را اداره کرده و خدمات مناسبی ارائه دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: