• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-4391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار ابهر تاکید کرد:

ضرورت توجه به ایمن‌سازی وسایل بازی پارک‌ها


شهردار ابهر بر ضرورت توجه جدی به موضوع ایمن‌سازی وسایل بازی پارک‌ها تاکید کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا ذوالقدری‌ها در جلسه با مدیران اجرایی شهرداری با اشاره به اینکه پروژه‌ها باید به‌ صورت کارشناسی و علمی انجام شود تا از تحمیل هزینه‌های اضافی جلوگیری به عمل آید، اظهار کرد: در انجام پروژه‌ها باید به موضوع کیفیت پروژه‌ها نیز توجه ویژه شود.

 

وی از اجرای طرح محله‌گردی در شهر ابهر خبر داد و افزود: این کار علاوه بر ارتباط مستقیم مردم با شورا و شهردار، در اطلاع‌رسانی عملکرد شهرداری و خدمات آن به شهروندان نیز موثر است.

 

ذوالقدر با تاکید بر اینکه یکی از موضوعاتی که در منطقه شریف‌آباد مطرح است بحث تملک‌ برای بازگشایی معابر است، بیان کرد: تسریع در روند این امر منوط به همکاری مالکان است.

 

شهردار ابهر با تاکید بر اینکه در جدول‌گذاری و آسفالت محل‌هایی که در هدف بازآفرینی شهری قرار دارد باید همت جدی وجود داشته باشد، ادامه داد: پس از آسفالت نیز باید به دستگاه‌های خدمات‌رسان ابلاغ شود به هیچ وجه قصد حفاری مگر در صورت بروز مشکلات را ندارند.

 

وی از روند رو به رشد ساخت فرهنگ‌سرای حسین‌آباد ابهر خبر داد و افزود: این پروژه از پیشرفت کاری خوبی برخوردار بوده و از زمان‌بندی اعلام شده جلوتر است. همه تلاش ما بر این است این پروژه تا شهریورماه امسال به بهره‌برداری برسد.

 

ذوالقدر همچنین بر ضرورت تأمین روشنایی مناسب پارک‌ها نیز تاکید کرد و افزود: بحث استاندارسازی وسایل بازی موجود در پارک‌ها نیز از اولویت‌های شهرداری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: