• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 983-6084-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مودیان مالیاتی توجه کنند؛

افزایش ساعت کاری اداره‌کل امور مالیاتی


مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل امور مالیاتی استان زنجان گفت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی خرداد، ساعت کاری این اداره‌کل افزایش یافت.

 

هاشم دینی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با نزديک شدن به روزهای پايانی خرداد و موعد تسلیم اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل و حجم مراجعات مودیان، ساعات كاری كاركنان اداره‌كل امور مالياتی استان افزايش يافت.

 

این مسئول ادامه داد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به موديان در انجام تكاليف قانونی، به ويژه اطلاع‌رسانی، ارائه راهنمايی و و پاسخگویی لازم در رابطه با تعیین مالیات مقطوع برای مودیان مشمول (تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم) و دریافت اظهارنامه‌های الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال (1397) و رفاه حال موديان اين تغيير ساعت كاری انجام شده است.

 

وی با اشاره به تغییرات انجام‌ شده، افزود: بر اساس اين تغيير، كاركنان اين اداره‌كل در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه 27، 28، 29 و 30 خرداد سال‌جاری نیز تا ساعت 19 و جمعه 31 خرداد تا ساعت 14 و نیز استثنائا شنبه اول تیرماه تا ساعت 20 فعاليت می‌كنند.

 

دینی تصریح کرد: به منظور توسعه دولت الکترونیک، تکریم مودیان مالیاتی و کاهش ترددهای غیرضروری و به جهت پاسخ به سئوالات مالیاتی مودیان و نیز با توجه به الکترونیکی شدن سامانه‌های مالیاتی، مودیان می‌توانند در صورت نیاز به کسب راهنمایی از سراسر نقاط استان با شماره ۱۵۲۶ تماس حاصل کنند و سئوالات خود را مطرح و از کارشناسان این مرکز در ساعات اداری به صورت آنلاین و برخط پاسخ و راهنمایی مربوطه را دریافت کنند.

 

وی یادآور شد: در ساعات غیر اداری نیز مودیان می‌توانند با ضبط سئوال خود از طریق سامانه و دریافت کد رهگیری در روز کاری بعد با تماس با سامانه ۱۵۲۶ و وارد کردن کد رهگیری، پاسخ سئوال خود را دریافت کند.

 

مدیر روابط‌عمومی اداره‌كل امور مالياتی استان زنجان با بيان اينكه اين مهلت براساس قانون، غيرقابل تمديد است، خاطرنشان كرد: صاحبان مشاغل در غالب زمان‌بندی اعلامی با ورود به سامانه عمليات الكترونيک سازمان امور مالياتی كشور به نشانی www.tax.gov.ir نسبت  به ارسال الكترونيكی اظهارنامه مالياتی اقدام كنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: