• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10014-5
  • خبرنگار : 28026
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان تاکید کرد:

پژوهش؛ پلی برای ارتباط با جهان


رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: پژوهش، یکی از راه‌های پیام‌رسانی به جهان است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در بازدید از انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان، اظهار کرد: استان زنجان در بحث خیرین دارای تعامل متقابل بسیار خوبی است که این تعامل، زمینه رشد را فراهم می‌کند و باعث شده که کلاس کاری خیرین استان از یک سطحی پایین‌تر نیامده و روز به روز در این زمینه پیشتازتر باشیم.

 

وی در رابطه با فعالیت خیرین استان زنجان، افزود: خیرین و انجمن‌های خیریه ما نیازمند حفاظت هستند و این به این معنی است که مردم اعتماد می‌کنند با خلوص و صدق نیت هر آنچه را که دارند تقدیم می‌کنند، اگر از این‌ها محافظت نشود می‌تواند به اعتماد عمومی آسیب بزند. نظارت از سوی خود خیرین بر عملکردشان باشد و باید مکانیسم سازمان یافته بر کارها داشته تا موازی‌گری رخ ندهد و کارایی بالاتری داشته باشیم و روز به روز به این مهم افزوده شود.

 

قزلباش با اشاره به برگزاری آیین محبت، تصریح کرد: سال گذشته آیین محبت در دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان برگزار شد که در این مراسم، همه خیرین در حوزه سلامت و حتی مرتبط با حوزه سلامت حضور پیدا کرده و در کارگاه‌هایی که هر روز برگزار می‌شد، شرکت کردند و هر روز این نمایشگاه اختصاص به یک خیریه داشت.

 

این مسئول در ادامه اظهار کرد: هدف ما در رابطه با برگزاری آیین محبت این است که این آیین را در سطح کشوری برگزار و سعی کنیم تا در سال آینده نیز این آیین را به صورت کنگره بین‌المللی خیرین در زنجان برگزار کنیم. بحثی که در رابطه با خیرین وجود دارد این است که در دنیا خیرین زیادی وجود دارند که کار‌های عجیب و جالبی را انجام می‌دهند که می‌توانیم از آن‌ها درس بگیریم و حتی می‌توانیم به آن‌ها آموزش دهیم ولی متاسفانه در بسیاری از موارد از آن‌ها غافل هستیم.

 

وی در رابطه با پژوهش، خاطرنشان کرد: خیرین علاوه بر توجه به بحث پیشگیری و آموزش، امروز به بحث تحقیق و پژوهش نیز توجه داشته‌اند؛ همانطوری که در انجمن‌های خیریه مهرانه، ام.اس و بیماران کلیوی بخش پژوهش در برنامه راه‌شان دیده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: