• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 983-3185-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی وزیر کشور عنوان کرد:

تقویت توان مقابله در برابر دشمنی‌های آمریکا


معاون سیاسی وزیر کشور گفت: دولت آمریکا قدرت سخت و نرم را برای مقابله با ایران ترکیب کرده است و در این شرایط دشمنی‌ها ادامه خواهد داشت و ما باید توان مقابله را در خودمان تقویت کنیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، جمال عرف پیش از ظهر امروز در نشست با معتمدین، نخبگان و برگزیدگان استان زنجان، اظهار کرد: آمریکا عملیات روانی به پا کرده و با همه توان در مقابل ایران ایستاده است و در این شرایط احزاب و تشکل‌ها وظیفه سنگینی داشته و باید جامعه را در این شرایط توجیه کنند.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر جنگ، جنگ اراده‌ها است، افزود: اگر آمریکا نتواند از فشارها استفاده کند قطعا قبل از انتخابات عقب‌نشینی خواهد کرد و وظیفه ما این است که همه موارد را در جامعه روشنگری کرده و باید از این پیچ گذر کرده و شرایط را مدیریت کرده و وظایف‌مان را درست عمل کنیم.

 

این مسئول در ادامه با اشاره به اینکه احزاب باید بسترها را فراهم کرده و خود را رشد دهند، تصریح ‌کرد: باید مشکلات را بررسی و راهکار درست برای آن ارائه دهیم.

 

وی با تاکید بر اینکه باید اتحاد ملی را تقویت کنیم، گفت: دلیل ماندگاری ایران بزرگ، اتحاد و وحدت بوده و احترام متقابل بین همه اقوام و مردم‌ ایران است. همچنین افراد نگاه‌های متفاوت داشته و به‌راحتی در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

 

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه برای انتخاب افراد، کارآمدی آن‌ها حائز اهمیت است، گفت: باید به شایسته‌سالاری توجه شود. البته در بسیاری از استان‌ها از خانم‌ها و جوانان برای مدیریت استفاده می‌‌شود ولی اصل، شایسته‌سالاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: