• پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-10914-5
  • خبرنگار : 28016
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح «نشاط معنوی» در سطح بقاع متبرکه استان


معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان زنجان از اجرای طرح نشاط معنوی در سطح بقاع متبرکه استان در طول تابستان خبر داد.

 

حجت‌الاسلام موسی موسوی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اجرای طرح نشاط معنوی در سطح بقاع متبرکه استان، اظهار کرد: برنامه‌ریزی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان که حقیقتاً سرمایه‌های گرانبهای این مرز و بوم‌اند‏‏‏ امری لازم و ضروری است که باید تمامی نیروهای دلسوز فرهنگی و مجاهدان عرصه جنگ نرم، نسبت به آن اهتمام داشته و آن را مغتنم شمارند.

 

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خاطرنشان کرد: اگر نیروهای خودی، برای آینده‌سازان انقلاب اسلامی برنامه نداشته باشند و گامی برندارند، دشمنان این خلاء را پر کرده و آنان را به برنامه‌های خود مشغول خواهند کرد.

 

این مسئول ادامه داد: بقاع متبرکه امامزادگان که از دیرباز، از سویی مأمن و پناهگاه آرامش جامعه اسلامی و از سوی دیگر، سنگر مستحکم مبارزه با تفکرات شیطانی بوده‌اند، وظیفه‌ای مهم برعهده داشته که امید است با همت بزرگ‌مردان عرصه جهاد فرهنگی، نقش مهمی در این‌خصوص ایفا کرده و با اجرای هوشمندانه شناسه برنامه «طرح نشاط معنوی» نسبت به اجرای برنامه‌های ذیل اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

موسوی، جذب نسل جوان و نوجوان به بقاع متبرکه در جهت کادرسازی برای مدیریت بقاع متبرکه مخصوصاً مراکز افق،تعامل و مشارکت با نهادهای فرهنگی همسو، جهت همپوشانی و وحدت رویه در انجام امور فرهنگی و ترویج معارف اسلامی و غنی نمودن اوقات فراغت دانش آموزان را از اهداف اجرای طرح نشاط معنوی در سطح بقاع متبرکه استان برشمرد.

 

معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان 25 خرداد لغایت ۱۲ تیر امسال را زمان تبلیغات و ثبت‌نام از مخاطبان عنوان کرد و گفت: 13 تیر طرح آغاز شده و ۲۹ مردادماه مصادف با عیدسعید غدیرخم به پایان می‌رسد.

 

وی خاطرنشان کرد: طرح نشاط معنوی در سال‌جاری به شکل مشارکتی، اردویی، آموزشی، فرهنگی در داخل بقاع و با حضور اساتید و مربیان برای گروه‌های سنی مختلف به تفکیک برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: