• شنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-5491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان:

نباید فاصله‌ای بین مردم و مسئولان وجود داشته باشد


رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: در راستای خدمت‌رسانی صادقانه به مردم نباید فاصله‌ای بین مردم و مسئولان وجود داشته باشد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان خرم‌دره بر پاسخ‌گو بودن و دسترسی آسان  مردم به مسئولان جهت رسیدگی و حل مشکلات‌شان تأکید کرد و گفت: توجه به این امر در دستگاه قضایی توام با تکریم، حوصله و گشاده‌رویی آثار و برکات زیادی خواهد داشت .


وی با بیان این مطلب که از برخورد مراجعین نباید ملول شد، ادامه داد: خدمت صادقانه و خالصانه به مردم یک فرصت است که بایستی به بهترین وجه استفاده کرد و اگر موفق به این امر نشویم قطعا خسران کرده‌ایم .


این مسئول با اشاره به اینکه قوه قضائیه تنظیم‌کننده امور کشور است، افزود:  قوه قضاییه ملجا و پناهگاه مردم است و مردم برای تظلم‌خواهی و احقاق حق به دستگاه قضایی مراجعه می‌کنند، لذا باید در جهت حل مشکلات، گرفتاری‌های مردم و مبارزه با فساد با قاطعیت و حساسیت بالا گام برداشت .


رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد: مجموعه دستگاه قضایی مجموعه جزیره‌ای نیست، بلکه بایستی با تعامل و همدلی با سایر دستگاه‌ها و نهادها به ویژه شورای تامین در همه شهرستان‌ها بسترهای خدمتی به مردم را فراهم کند .


این مسئول بر اجرای احکام الهی در همه حوزه‌های قضایی تاکید کرد و ادامه داد: اجرای برخی مجازات‌ها برای افراد مجرم و هنجارشکن برای جامعه مایه خیر و برکات است؛ چراکه  وجود این افراد در سطح جامعه مشکلاتی را به‌وجود می‌آورد .


صادقی‌نیارکی تاکید کرد: با مردم بودن و برای مردم بودن بایستی از ابتدای مسئولیت مورد توجه قرار گیرد و نباید هیچ فاصله‌ای بین مردم و مسئولان وجود داشته باشد و قاضی باید در دسترس مردم باشد .


به گزارش ایسنا، در پایان مراسم رجب آذربایجانی و سردار اسدی رئیس دادگستری و دادستان سابق تودیع و علی بیگدلی و اصفهانی به عنوان رئیس دادگستری و دادستان جدید شهرستان خرم‌دره معرفی شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: