• دوشنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-14014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

کارفرمایان مدیون به تامین‌اجتماعی اقدام کنند؛

سه ماه فرصت برای بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب


مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: کارفرمایان خوش‌حساب سه ماه فرصت دارند تا برای بخشودگی جرایم بیمه‌ای خود اقدام کنند.

 

مسعود علیاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری سال 98 به عنوان سال رونق تولید و در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کارفرمایان خوش‌حساب مدیون به تامین‌اجتماعی از تاریخ 13 خردادماه به مدت سه ماه فرصت دارند که برای بخشودگی جرایم خود اقدام کنند.

 

این مسئول ادامه داد: بر اساس این طرح، واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی که به طور غیر ارادی و به خاطر بروز حوادث غیرمترقبه، تحریم‌های اقتصادی و نوسان‌های ارزی با تعطیلی موقت یا رکود مواجه شده بودند، می‌توانند تحت شرایطی مشمول طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب شده و با پرداخت بخشی از بدهی خود، مابقی را تقسیط کنند.

 

وی افزود: سال گذشته نیز سازمان تامین‌اجتماعی طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب را در راستای تحقق شعار اقتصادی مقاومتی، تولید، اشتغال، بهبود فضای کسب و کار، حمایت از تولید ملی و حمایت از واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی اجرا کرد.

 

علیاری همچنین با تاکید بر اینکه سازمان تامین‌اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی در سطح کلان، تاثیرگذار و تاثیرپذیر است، تصریح کرد: امیدواریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال، با افزایش اشتغال و تولید وضعیت منابع مالی این سازمان را بهبود ببخشیم و خدمات مطلوب‌تری ارائه دهیم. همچنین اداره‌کل تامین‌اجتماعی زنجان نیز در سطح استان، برنامه‌ها و اهداف خود را به نحو احسن محقق کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: